BullGuard Internet Security

BullGuard oferuje skuteczną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem w ramach trzech planów cenowych, a także wiele dodatkowych funkcji, w tym intuicyjną kontrolę rodzicielską, bezpieczne i wygodne tworzenie kopii zapasowych w chmurze i wysoce skuteczną zaporę ogniową.

Jedną z funkcji BullGuarda, którą naprawdę lubię, jest Game Booster. Game Booster uwalnia zasoby systemowe, aby zapewnić płynne działanie wszystkich gier. Zapobiega również przerywaniu przez wyskakujące okienka podczas gry. Kiedy gram, nienawidzę tego, jak większość programów antywirusowych spowalnia mój komputer lub wyświetla irytujące wyskakujące okienka. Jest to bardzo frustrujące i kusi, by całkowicie wyłączyć moją ochronę antywirusową – ale naraziłoby to mnie na szkodliwe oprogramowanie.

Po włączeniu Game Boostera BullGuard nie zauważam spowolnienia w wydajności mojego komputera. W rzeczywistości Game Booster sprawia, że ​​wszystkie moje gry działają szybciej, izolując wszystkie inne aktywne aplikacje w jednym rdzeniu procesora. Oczywiście sam Game Booster nie jest wystarczająym powodem, aby wybrać BullGuard.

Jednak silnik antywirusowy BullGuard uzyskał dobre wyniki we wszystkich ostatnich testach SafetyDetective. Istnieje również wiele wspaniałych dodatkowych funkcji w jego topowych planach, takie jak ochrona przed phishingiem, która uzyskała doskonałe wyniki, gdy testowałem ją na kilku fałszywych stronach internetowych.

Podsumowanie:
BullGuard wykorzystuje zaawansowaną technologię antywirusową i dodaje świetne funkcje, takie jak Game Booster, który faktycznie poprawia wydajność gier. BullGuard jest popularnym wyborem antywirusowym dla graczy – i jest doskonały produkt antywirusowy również dla niegrających. Skorzystaj z 30-dniowego bezpłatnego okresu próbnego i sprawdź, jak działa, zanim zdecydujesz, czy jest dla Ciebie odpowiedni.

Chroni 5 i więcej urządzeń.