Kaspersky Total Security

Zapewnij sobie niezrównane poczucie bezpieczeństwa dzięki wielokrotnie nagradzanej ochronie przed hakerami, wirusami i złośliwym oprogramowaniem. Ponadto narzędzia do ochrony płatności i prywatności, które chronią Cię pod każdym kątem. Dołączone funkcje premium:

Darmowy VPN z maksymalnie 300 MB ruchu dziennie
Bezpłatny Kaspersky Password Manager Premium (o wartości 14,99 USD)
Bezpłatny Kaspersky Safe Kids Premium (wart $14.99)


Spy Agent

Spy Agent to oprogramowanie do kontroli rodzicielskiej, które pozwala ci, działając w trybie niewidzialności, monitorować aktywność sieciową, wiadomości w sieciach społecznościowych, pocztę elektroniczną i programy komputerowe. Nie obsługuje urządzeń z systemem Android i iOS.

Plusy:

+ Intuicyjnie zaprojektowany

+ Może działać niezauważenie dla użytkownika

Minusy:

– Brak niektórych funkcji standardowych dla konkurencyjnych programów

– Brak aplikacji mobilnej


KidLogger Professional

KidLogger jest niedrogi, z naciskiem na monitorowanie wiadomości w aplikacjach społecznościowych. Wyróżniającą go cechą jest nagrywanie dźwięku i obrazu, co jest dość niespotykane. Łatwa instalacja.

Możesz monitorować 10 urządzeń

Historia przez 60 dni.

Przestrzeń dyskowa 500 mb


KidLogger Standard

KidLogger jest niedrogi, z naciskiem na monitorowanie wiadomości w aplikacjach społecznościowych. Wyróżniającą go cechą jest nagrywanie dźwięku i obrazu, co jest dość niespotykane. Łatwa instalacja.

Historia przez 30 dni.

Możesz monitorować 5 urządzeń

Przestrzeń dyskowa 100 mb


Mspy

MSpy to jeden z weteranów na rynku. Stawia nacisk na monitorowanie mediów społecznościowych. Wyróżniająca tą aplikację funkcja to monitorowanie zdjęć, co jest dość niespotykane. Brak opcji zarządzania czasem. Łatwy proces instalacji.


FamiSafe

Jedna z najlepszych aplikacji monitorujących na rynku. Ponadto FamiSafe jest naprawdę niedrogie w porównaniu z konkurencyjnymi aplikacjami. Podstawowe funkcje:

 1. Powiadomienia o treściach dla dorosłych, nadużyciach itd.;
 2. Śledzenie lokalizacji w czasie rzeczywistym;
 3. Geofencing;
 4. Blokowanie aplikacji;
 5. Monitorowanie aktywności;
 6. Filtrowanie stron WWW;
 7. Monitorowanie czasu korzystania z urządzenia;
 8. Limit czasu;
 9. Monitorowanie korzystania z YouTube’a;
 10. Inteligentne planowanie;
 11. Historia lokalizacji;
 12. Wykrywanie podejrzanych zdjęć


WebWatcher

Zaloguj się na swoje wolne od ryzyka konto i wybierz dowolne urządzenie (Android, iPhone, PC, Mac lub Chromebook) do dyskretnego monitorowania z bezpiecznego konta online. Wszystkie produkty instaluje się łatwo w ciągu 5 minut lub mniej, są dyskretne i tym samym odporne na manipulacje, a wszystkie nagrane dane są wysyłane do bezpiecznego konta internetowego, które umożliwia zdalne monitorowanie z dowolnego urządzenia w dogodnym dla Ciebie czasie.

Przeglądaj wszystkie nagrane dane lub skorzystaj z naszego Dziennika alertów, który podkreśla tylko elementy zidentyfikowane jako ryzykowne zachowanie. Tak czy inaczej, Webwatcher pomoże Ci stać się odpowiedzialnym rodzicem, chroniąc Twoje dzieci przed wszystkimi zagrożeniami online i offline:

 • cyberprzemocą
 • zapobieganiem samobójstwom
 • sekstingiem
 • nieodpowiednim zachowaniem
 • używaniem narkotyków i alkoholu


Bark

Dzięki naszemu kompleksowemu rozwiązaniu z zakresu inteligencji rodzicielskiej rodziny mogą monitorować wiadomości tekstowe, pocztę e-mail, YouTube oraz ponad 30 aplikacji i platform, otrzymywać alerty dotyczące takich kwestii, jak cyberprzemoc, drapieżcy internetowi, idee samobójcze itp., zarządzać czasem ekranowym, filtrować strony internetowe, które mogą odwiedzać dzieci, a także śledzić ich poczynania dzięki funkcji sprawdzania lokalizacji.

Plusy:
+ Łatwy w użytkowaniu
+ Wbudowane porady aby pomóc rodzicom i dzieciom
+ Powiadomienie w razie deinstalacji
+ Jest w stanie wykryć podejrzane działania dziecka
Minusy:
 – Dość drogi
 – Dużo powiadomień i ostrzeżeń


Kaspersky Safe Kids (Premium)

Kaspersky Safe Kids jest aplikacją kontroli rodzicielskiej

Śledzenie lokalizacji firmy Kaspersky działają zarówno w systemie iOS, jak i Android, podobnie jak monitorowanie stron internetowych i planowanie pracy urządzenia. Ale zarządzanie aplikacjami jest ograniczone na iOS, a aplikacja iOS nie może monitorować połączeń lub wiadomości tekstowych w ogóle.

Podobnie nowa funkcja, która pozwala blokować określone rodzaje wyszukiwań w serwisie YouTube oraz przeglądać historię wyszukiwania w serwisie YouTube, jeśli jesteś płatnym użytkownikiem, działa w systemach Windows, iOS i Android, w tym w aplikacji YouTube dla systemu Android – ale nie na komputerach Mac.

Mimo to, jeśli nie czujesz potrzeby czytania wiadomości tekstowych swoich dzieci, Kaspersky Safe Kids pozwala wyłączyć tę opcję

Plusy:

+ Jedna z tańszych opcji na rynku płatnych programów

+ Wiele opcji bez potrzeby zakupu wersji premium

+ Kompatybilność z PC, Androidem, macOS i  iOS

+ Geofencing

+ Wbudowane porady dla rodzica

Minusy:

– Mętny, trudny do nawigacji interfejs

– Wersja przeglądarkowa momentami działająca wolno

– Zaawansowane funkcje tylko z wersją premium

– Brak ochrony przed deinstalacją

 


Beniamin

My także jesteśmy rodzicami i wiemy jakie niebezpieczeństwo kryje się w sieci. Dzieci zbyt dużo czasu spędzają przed urządzeniem mobilnym, co negatywnie wpływa na ich rozwój. Dlatego powstała aplikacja Beniamin, która w prosty sposób pomaga rodzicom w cyfrowym wychowaniu dzieci. Podczas projektowania aplikacji rozmawialiśmy z rodzicami, pytaliśmy co jeszcze możemy zrobić aby im pomóc we współczesnym wychowaniu dzieci, których świat jest zdominowany przez media cyfrowe. Doskonale wiemy, że często dzieci mają większą wiedzę techniczną niż rodzice. Dlatego powstała aplikacja Beniamin. Prosta, inteligentnie kontrolująca, bardzo skuteczna. Dodatkowo wiemy jak ważna jest informacja o lokalizacji dziecka, aktualnej oraz gdzie przebywało w ciągu dnia. Dlatego, te wszystkie informacje zobaczysz na mapie, z dokładną datą, godziną. Narysujemy na mapie dokładną drogę Twojego dziecka. Zastanawiasz się dlaczego dziecka telefon nie działa, nie można się z nim połączyć. Może bateria się rozładowała. Dlatego dane jak stan naładowania baterii także zobaczysz na wykresie.

Plusy:

+ Możliwość ograniczenia stron i aplikacji na zarządzanym urządzeniu

+ Możliwość ustawienia limitów czasowych

 

 

 

 

 

 


Qustodio Premium


Norton 360 Deluxe

Nawet przebywając w tym samym pomieszczeniu co Ty, Twoje dzieci mają pełny dostęp do świata Internetu. Kontrola rodzicielska Norton daje Ci narzędzia pozwalające zobaczyć oglądane przez nie filmy, odwiedzane witryny, wyszukiwane hasła i pobierane aplikacje oraz oferuje monitorowanie lokalizacji GPS dla urządzeń z systemem Android i iOS, umożliwia filtrowanie treści dla komputerów PC i nie tylko. Te narzędzia promują pozytywne rodzicielstwo i zachęcają do otwartej dyskusji na istotne tematy.

Plusy:

+ Łatwe zarządzenie za pomocą aplikacji

+ Możliwość zarządzenia także z poziomu konta na stronie my.Norton.com

+ Możliwość zainstalowania na pięciu urządzeniach

+ Możliwość ustawienia czasu szkolnego w trakcie nauki zdalnej, podczas którego jesteśmy w stanie zablokować gry oraz inne rozpraszające strony i aplikacje

Minusy:

– Wysokie koszt usługi oraz jeszcze wyższe odnowienia subskrypcji

– Nie działa w przeglądarce Internet Explorer

– Część usług działa jedynie na systemie Windows